Mieszkanie 750 m² Limassol, Cypr

$3,23M
$4,302/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $4,302/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    750 m²

Opis

Ten wybitny budynek znajduje się w poszukiwanej lokalizacji Historycznego Miasta pieszo do wszystkich udogodnień. Wysokie sufity, duże okna, ściany z kamienia, (nie jest to wymieniony budynek).

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty