Mieszkanie 1 pokój 132 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$1,81M
$13,721/m²
;
Data aktualizacji: 23.11.2025

• Adres
    Pervolas 20, Iris

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $13,721/m²
  • Piętro
    Piętro
    10
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    132 m²

Opis

Zwróć uwagę na ten unikalny apartament w prestiżowym kompleksie Delmar - ma jedną sypialnię, ale w rzeczywistości jest to przebudowa podwójnego obiektu, który sprawia, że ten apartament szczególnie przestronne i wygodne. Przestrzeń czuje się znacznie więcej niż standardowe jednopokojowe mieszkanie, tworząc lekkość, wolność i komfort. Główna sypialnia jest wykonana z przemyślanej organizacji przestrzeni i jest wyposażona w built- w szafy, łącząc komfort, praktyczność i elegancję. Przestronna, luksusowa łazienka, o dwa razy większa od standardu, przypomina pokój spa dla całkowitej prywatności i komfortu. Osobna łazienka dla gości zapewnia wygodę i prywatność. Otwarty układ wypełnia przestrzeń światłem słonecznym i podkreśla znakomite szczegóły wnętrza, jakości dekoracji i wyposażenia premium. Ten apartament jest przeznaczony dla tych, którzy cenią wyrafinowane życie nad morzem, oferując doskonałą równowagę funkcjonalności i elegancji.