Mieszkanie 1 pokój 79 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$353,254
$4,472/m²
;
In CRM: 60915
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.02.2026

Cena za m²
    $4,472/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Opis

Nowy luksusowy rozwój w obszarze Agios Athanasios, Limassol. Wyjątkowy nowy rozwój składający się z 34 jednostek mieszkalnych premium i 6 sklepów detalicznych. Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 60 m2 Pokryte werandą 19 m2 Cena 299.000 euro plus VAT Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 60 m2 Pokryte werandą 19 m2 Cena 315.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia Data zakończenia: 4 kwietnia 2028 r.