Mieszkanie 1 pokój 60 m² Konia, Cypr

Konia, Cypr, Konia
$258,336
$4,306/m²
;
In CRM: 218608
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.01.2026

Cena za m²
    $4,306/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Na sprzedaż nowoczesny apartament w ramach projektu, położony na pierwszym piętrze chronionego, zamkniętego kompleksu mieszkalnego w prestiżowej dzielnicy Konya. Apartament o powierzchni 60 m2 ma przemyślany układ, zawiera jedną przytulną sypialnię i jedną stylową łazienkę. Budynek ma windę dla łatwego dostępu.

Mieszkanie jest zaprojektowane jasne i otwarte. Panoramiczne okna zapewniają mnóstwo naturalnego światła i piękne widoki na morze. Można kupić apartament z pełnym wyposażeniem, który jest wygodny do przenoszenia lub wynajmu jako inwestycja.

Mieszkańcy kompleksu mogą korzystać z wspólnego basenu, który jest idealny do relaksu lub komunikowania się z sąsiadami. Bardzo korzystne położenie: zaledwie kilka minut od autostrady i wszystkie niezbędne udogodnienia - sklepy, kawiarnie i codzienne usługi.

Konya to popularny obszar mieszkalny znany z spokojnej atmosfery i dogodnej lokalizacji. Łączy on nowoczesne standardy życia i komfort wsi, otoczony zielenią i łagodnymi wzgórzami.

Apartament jest oferowany przez Purple International Real Estate. Nowy dom będzie gotowy do 2028 i będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają komfortowe, nowoczesne mieszkanie z wygodnym dostępem do wszystkiego, czego potrzebują.

Lokalizacja na mapie