Mieszkanie 3 pokoi 108 m² Jermasoja, Cypr

$1,15M
$10,616/m²
;
In CRM: 29438
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $10,616/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Opis

Rozwój mieszanego zastosowania wkrótce do wysoce pożądanego obszaru Potamos Germasogeia, Limassol. Mieszanie elegancji mieszkaniowej z wygody handlowej, oferuje styl życia przeznaczony do nowoczesnego życia, pracy i wypoczynku - wszystko w jednym miejscu przeznaczenia. Budowa rozpoczyna się w połowie maja, co oznacza rozpoczęcie tętniącej życiem nowej społeczności, w której mieszkańcy będą mogli korzystać z wyłącznego dostępu do basenów, spa, centrum fitness, restauracji docelowej, plac zabaw dla dzieci i dużego zadaszonego parkingu. Przestronne, wysokiej jakości apartamenty wyposażone są w ekspansywne układy, okna podłogowe do sufitu i lekkie balkony, wyznaczając nowy standard dla wyrafinowanego życia. W późniejszym okresie będzie on również obejmował pomieszczenia biurowe premium oraz obiekty detaliczne, wzbogacające codzienne życie i stwarzające nowe możliwości zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających.