Mieszkanie 3 pokoi 154 m² Tsada, Cypr

$1,80M
$11,707/m²
;
In CRM: 27290
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $11,707/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    154 m²

Opis

Na sprzedaż znajduje się piękna willa jednoosobowa, obecnie w budowie, o przestronnej powierzchni wewnętrznej 156.08 m2. Ten przemyślany dom posiada trzy wygodne sypialnie i dwie nowoczesne łazienki, co czyni go idealnym dla rodzin lub tych, którzy szukają dodatkowej przestrzeni. Położony w spokojnej miejscowości Tsada, nieruchomość ta zapewnia spokojny styl życia, będąc w pobliżu niezbędnych udogodnień. Tsada jest znana z zachwycających widoki i bogatej historii, co czyni go wspaniałym miejscem do życia. Obszar otoczony jest przyrodą, oferując wiele możliwości na świeżym powietrzu, takich jak turystyka i zwiedzanie malowniczego krajobrazu. Ta willa znajduje się na dużej działce, zapewniając dużą przestrzeń na zewnątrz życia i ogrodnictwa. Kupujący mają możliwość zakupu domu umeblowane, co pozwala bezproblemowo poruszać się w doświadczeniu. Nie przegap okazji do posiadania tej uroczej willi w Tsadzie, doskonałej mieszanki spokoju i wygody. OKREŚLONY PEŁNIOWY PAKIET: 50.000 EUR OKREŚLONY POOL SWIMMING: 20.000 EUR PLUS ZOBOWIĄZANIA OKREŚLONE: 25.000 EUR

Lokalizacja na mapie

Tsada, Cypr, Tsada
Jedzenie i picie
Rekreacja