Mieszkanie 3 pokoi 149 m² Peyia, Cypr

$662,585
$4,447/m²
;
In CRM: 16552
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $4,447/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    149 m²

Opis

Wprowadzenie tego nowego rozwoju prywatnych rezydencji, które cieszą się jednym z najlepszych widokiem na morze na Cyprze. Położony w Peyia, znajdują się one na wzgórzu i dowodzi wyjątkowym widokiem na okoliczne śródziemnomorskie krajobrazy i morze. Domy zostały starannie zaprojektowane i zorientowane na maksimum widoków ze wszystkich stron. Mimo nowoczesnego wyglądu, architektura odzwierciedla cypryjski charakter i styl, z tradycyjnym kamieniem, drewnem i marmurem. Każda willa posiada prywatny ogród, wystarczająco przestronny, aby pomieścić prywatny basen. Te domy oferują doskonałe połączenie lokalizacji i projektowania.