Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

$431,602
$4,796/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $4,796/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Opis

Wyszukany wybór niskich 1 / 2 / 3 pokojowe apartamenty, projekt został starannie zaprojektowany, aby zapewnić mieszkańcom intymne, przytulne przestrzenie mieszkalne, które oferują prywatność, a jednocześnie nadal w stanie cieszyć się otwartość otaczającego środowiska. Położony w doskonałej okolicy Agios Athanasios w Limassol, oferuje specjalną kategorię pięknie urządzonych domów przywróconych do życia, doskonałą mieszankę życia miejskiego z przytulnym i komfortowym poczuciem. Dla codziennych potrzeb, szeroki wybór sklepów, supermarketów, szkół, przedszkoli, banków, aptek i restauracji są zaledwie kilka minut. Plus, z bliskim dostępem do trans- wyspy autostrada, lotniska, góry, Nikozja, Pafos i Larnaca są zaledwie kilka minut jazdy stąd. Jeśli chodzi o, kiedy pragnienie emocji uderza, tętniące życiem centrum miasta Limassol jest zaledwie 5 km stąd! Tutaj możesz poczęstować się filiżanką kawy, nurkiem w morzu, cieszyć się spokojnym spacerem po linii brzegowej, zaangażować w zajęciach sportowych i rekreacyjnych, iść na zakupy lub cieszyć się w najlepszym nocnym życiu, które wyspa ma do zaoferowania. Tymczasem balkony apartamentowe o pełnej szerokości z bezpiecznym szkłem oferują bezszwowe doświadczenie życia na świeżym powietrzu - zapewniając przestrzeń do pobłażania w pięknie swojego otoczenia. Aby upewnić się, że masz maksymalną możliwą przestrzeń życiową, każdy apartament jest wyposażony w dyskretnie zlokalizowany magazyn na parterze w sąsiedztwie lobby i windy - tylko Sekundy od miejsca parkingowego.