Mieszkanie 6 pokojów 480 m² Tserkezoi Municipality, Cypr

$6,34M
$13,204/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $13,204/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    480 m²

Opis

Ta willa, zagnieżdżona w sercu Limassol Greens, jest zaprojektowana z jednym centralnym pomysłem: życiem jako wiecznym świętem. Lekkie, przestronne przestrzenie mieszkalne płynnie mieszają się z wspaniałomyślnymi obszarami na świeżym powietrzu, aby stworzyć idealne miejsce do korzystania z doskonale zrównoważonego stylu życia z rodziną i przyjaciółmi. Zanurz się brunchem na jednym z tarasów, bask w śródziemnomorskim słońcu i ochłodzić w basenie nieskończoności, jak cieszyć się delikatny smak lokalnego wina. Willa jest tak samo uderzająca jak majestatyczny ptak, którego nazwa jest po i dowodzi równie spektakularne widoki kinetycznie oprawione przez jeziora, las i rozkoszną zieleń pola golfowego, zwłaszcza z dużych prywatnych tarasów dwóch głównych apartamentów na pierwszym piętrze. To jest wasz świat i naturalny krajobraz współistniejący i uzupełniający się wzajemnie - ucieczka w najbardziej harmonijnym miejscu.