Mieszkanie 2 pokoi 140 m² Empa, Cypr

Empa, Cypr, Koinoteta Empas
$342,172
$2,444/m²
;
In CRM: 218372
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.11.2025

Cena za m²
    $2,444/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż zgodnie z planem: ten przestronny apartament oferuje komfortowe wnętrze powierzchni 140.03 m2. Położony na pierwszym piętrze nowoczesnego trzypiętrowego budynku z komfortową windą. Apartament posiada dwie duże sypialnie i dwie nowoczesne łazienki. Ciesz się zaletami ciepłej podłogi i centralnego systemu klimatyzacji, który zapewnia komfort przez cały rok. Apartament należy do klasy efektywności energetycznej A, co czyni go przyjaznym dla środowiska i ekonomicznym.

Miejscem jest Emba, tętniąca życiem okolica znana ze swojej przyjaznej atmosfery i połączenia tradycyjnego i nowoczesnego stylu życia. Emba jest ceniony za ciche środowisko, lokalne sklepy, kawiarnie, jak również wygodny transport do szkół i instytucji medycznych. Obszar zapewnia szybki dostęp do podstawowych udogodnień i jest świetny dla osób poszukujących równowagi między wygody miejskiej i spokojnego życia.

Apartament znajduje się w chronionym kompleksie mieszkalnym z zamkniętym obszarem i oferuje wspaniałe widoki na miasto - idealna opcja dla tych, którzy cenią bezpieczeństwo i piękne krajobrazy. Ta nieruchomość będzie doskonałym wyborem zarówno dla inwestycji, jak i osobistego zamieszkania w okolicy po południu.

Ten wyjątkowy apartament jest z dumą prezentowany przez Purple International Real Estate. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej lub zorganizować oglądanie.