Mieszkanie 5 pokojów 387 m² Peyia, Cypr

$3,57M
$9,237/m²
;
In CRM: 31701
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $9,237/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    387 m²

Opis

Opis własności: Doświadcz luksusu życia na głównym nabrzeżu morza Pafos z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Śródziemne. Te wyśmienite wille położone na obrzeżach Pafos Town oferują doskonałe połączenie prywatności, komfortu i wygody. Kluczowe cechy obejmują: Prime Seafront Lokalizacja: Ciesz się nieprzerwanym widokiem na morze i łatwy dostęp do Pafos Town. Bliskość do atrakcji: Blisko Coral Beach Resort and Spa, archeologiczne miejsca, lokalne punkty zainteresowania i dziewicze plaże z niebieską flagą. Prywatne pływanie Poole: Każda willa zawiera prywatny basen dla ostatecznego relaksu. Ogrody krajobrazowe: Pięknie zaprojektowane przestrzenie zewnętrzne dla wypoczynku i rozrywki. Kompleksowe członkostwo w złotej karcie: Wyłączne świadczenia i przywileje dla właścicieli willi. Szczegóły własności: Wewnętrzny obszar pokryty: 386.72 m ² Pokryta weranda: 20.80 m ² Powierzchnia działki: 856.80 m ² Te wille oferują idealny styl życia dla osób poszukujących luksusu, spokoju i oszałamiającej śródziemnomorskiej okolicy. Przyjazny FAQ Sekcja: P1: Gdzie znajdują się te wille? A1: wille znajdują się w Peyia, oferując panoramiczny widok na Morze Śródziemne i łatwy dostęp do lokalnych udogodnień. P2: Jaka jest całkowita powierzchnia pokrytych willi? A2: Każda willa ma całkowitą wewnętrzną powierzchnię pokrytą 386,72 m ² i pokrytą werandę 20.80 m ². P3: Czy wille mają prywatne baseny? A3: Tak, każda willa posiada prywatny basen. P4: Czy wille są w pobliżu plaż i kurortów? A4: Oczywiście. Wille znajdują się w pobliżu Coral Beach Resort and Spa, plaż z niebieską flagą i innych popularnych atrakcji w Pafos. P5: Jaki jest rozmiar każdej willi? A5: Każda willa znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 856.80 m ². P6: Czym jest złożone członkostwo w złotej karcie? A6: Kompleks, że te wille należą, ma członkostwo w Gold Card, który oferuje wyłączne przywileje i usługi dla właścicieli willi, zwiększając luksusowe doświadczenie stylu życia. Nie przegap okazji do posiadania luksusowej willi nad morzem w Peyia, Pafos, gdzie wspaniałe śródziemnomorskie widoki, nowoczesne wygody i ekskluzywne przywileje stylu życia łączą się w doskonałej harmonii.