Willa 3 pokoi 150 m² Peyia, Cypr

$496,414
$3,309/m²
;
In CRM: 31384
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    310 m²

Opis

Na sprzedaż: Piękna willa jednoosobowa, oferowana poza planem w południowej części Peyii. Ten dom posiada trzy komfortowe sypialnie i trzy nowoczesne łazienki, zapewniając dużą przestrzeń dla rodziny. Układ open- plan zapewnia jasne i przestronne uczucie w całej willi. Wysoka efektywność energetyczna (klasa A) oznacza, że nowy dom jest zarówno przyjazny dla środowiska, jak i opłacalny. Willa jest dostarczona bez umeblowania, co pozwala na swobodne ułożenie jej do osobistego gustu. Na zewnątrz prywatny basen, idealny do relaksu w ciepłe dni lub rozrywkowych gości. Nieruchomość jest dogodnie położony w pobliżu udogodnień, takich jak sklepy, kawiarnie i szkoły, co dzień-to-dzień życia bez wysiłku. Peyia jest uroczym i spokojnym obszarem, znanym ze swojego naturalnego piękna, przyjaznej atmosfery i bliskości morza. Spokojne otoczenie oferuje doskonałą mieszankę prywatności i wygody, z łatwym dostępem do tętniących życiem kurortów przybrzeżnych i wspaniałe widoki na wzgórza toczenia.