Willa 3 pokoi 155 m² Peyia, Cypr

$686,899
$4,432/m²
;
In CRM: 27678
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    155 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    380 m²

Opis

Na sprzedaż jest oszałamiający offplan oddzielona willa w Pegeia, oferując wyjątkową okazję do nowoczesnego życia. Ten przestronny obiekt posiada wewnętrzną powierzchnię 155 metrów kwadratowych, z 3 wygodnymi sypialniami i 3 dobrze wyposażone łazienki, idealne dla rodzin lub osób poszukujących dodatkowej przestrzeni dla gości. Pegeia to urokliwy obszar znany ze swoich pięknych krajobrazów i bliższej społeczności. Mieszkańcy mogą podziwiać malownicze widoki, piękne plaże w pobliżu i szereg lokalnych udogodnień, w tym sklepów, restauracji i obiektów rekreacyjnych. Lokalizacja łączy spokój z wygodą, co czyni go idealnym miejscem do nazywania domu. Willa posiada ocenę efektywności energetycznej wynoszącą A, zapewniającą niższe koszty energii i zmniejszony wpływ na środowisko. Opcjonalny umeblowany pakiet jest dostępny, co pozwala dostosować swój dom do Twojego stylu. Na zewnątrz prywatny basen czeka na Państwa przyjemność, zapewniając idealne miejsce na relaks i wypoczynek.