Willa 3 pokoi 154 m² Chloraka, Cypr

$920,953
$5,994/m²
;
In CRM: 27188
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    154 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    280 m²

Opis

Na sprzedaż znajduje się oszałamiająca willa w uroczej okolicy Chlorakas. Ten ukończony obiekt oferuje imponującą przestrzeń wewnętrzną 153.65 m2, z trzema przestronnymi sypialniami i trzema nowoczesnymi łazienkami, co czyni go idealnym miejscem dla rodzin lub osób szukających domu wakacyjnego. Willa znajduje się na parterze i zawiera szereg luksusowych udogodnień. Będziesz cieszyć się w pełni umeblowane wnętrze, wyposażone w centralny system klimatyzacji i ogrzewania podłogowego, zapewniając komfort przez cały sezon. Wyjdź na zewnątrz do własnego prywatnego basenu, idealny do relaksu pod słońcem lub zabawnych gości. Chlorakas to wspaniały obszar znany ze swoich pięknych krajobrazów i spokojnej atmosfery. Znajdziesz tu wiele restauracji, kawiarni i sklepów w niewielkiej odległości, zapewniając wszystkie niezbędne do codziennego życia. Bliskość spokojnych plaż i pięknych spacerów przybrzeżnych zwiększa atrakcyjność tej lokalizacji. Ta wykwintna willa oferuje nie tylko luksusowy styl życia, ale także cieszy się efektywnością energetyczną ocenioną na A, co czyni ją przyjaznym środowisku. Nie przegap okazji do posiadania kawałka raju. Cena zawiera ogrzewanie podłogowe, VRF System, Meble i Panel Słoneczny