Mieszkanie Lysos, Cypr

$57,616
;
In CRM: 26971
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Opis

Jest to 5,017 m kw ziemi rolnej znajduje się w Lysos, Pafos, w strefie G3. Grunty te oferują współczynnik budowlany w wysokości 10% i współczynnik pokrycia w wysokości 10%, dzięki czemu są odpowiednie do celów rolniczych. Położony na spokojnym obszarze wiejskim stanowi doskonałą okazję dla działalności rolniczej.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty
Podobne obiekty
Mieszkanie 1 pokój w Peyia, Cypr
Mieszkanie 1 pokój
Peyia, Cypr
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 54 m²
Ten jasny i nowoczesny apartament z 1 sypialnią znajduje się w południowo-po Pegeia obszarze…
$64,444
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
Fox Smart Estate Agency
Języki komunikacji
English, Русский, Ελληνικά, Français, Italiano
Mieszkanie w Kato Arodes, Cypr
Mieszkanie
Kato Arodes, Cypr
Na sprzedaż jest ekspansywny fielddin spokojnej powierzchni Pano Arodes, feigarmrble powierz…
$51,854
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Fox Smart Estate Agency
Języki komunikacji
English, Русский, Ελληνικά, Français, Italiano
Mieszkanie w Dierona, Cypr
Mieszkanie
Dierona, Cypr
Nice 372m2 ziemi mieszkalnej z niesamowitym widokiem panoramicznym w miejscowości Dierona w …
$51,854
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Fox Smart Estate Agency
Języki komunikacji
English, Русский, Ελληνικά, Français, Italiano
Mieszkanie w Stroumpi, Cypr
Mieszkanie
Stroumpi, Cypr
Grunty rolne w Stroumpi 7024 Sm z 10% współczynnikiem pokrycia i 10% czynnikiem budowy, Stro…
$57,616
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Fox Smart Estate Agency
Języki komunikacji
English, Русский, Ελληνικά, Français, Italiano
Mieszkanie w Potamiou, Cypr
Mieszkanie
Potamiou, Cypr
Ziemia znajduje się na głównej drodze wsi. Jest woda i elektryczność. Czynnik budowy wynosi …
$57,616
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Fox Smart Estate Agency
Języki komunikacji
English, Русский, Ελληνικά, Français, Italiano
Mieszkanie w Statos Agios Photios, Cypr
Mieszkanie
Statos Agios Photios, Cypr
Na sprzedaż duży grunt możliwość / inwestycja w Statos-Agios Fotios Village. Grunty te są ro…
$57,616
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Fox Smart Estate Agency
Języki komunikacji
English, Русский, Ελληνικά, Français, Italiano
Mieszkanie w Kathikas, Cypr
Mieszkanie
Kathikas, Cypr
Pole rolnicze we wsi Kathikas, dystrykt Pafos Obiekt ma powierzchnię 2676smq Również dostę…
$55,311
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Fox Smart Estate Agency
Języki komunikacji
English, Русский, Ελληνικά, Français, Italiano
Mieszkanie w Ayios Amvrosios, Cypr
Mieszkanie
Ayios Amvrosios, Cypr
Grunty rolne o powierzchni 5352 m2 położone w Agios Ambrosios są już dostępne. Grunty znajdu…
$57,616
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Fox Smart Estate Agency