Mieszkanie 4 pokoi 350 m² Peyia, Cypr

$1,96M
$5,597/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $5,597/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    350 m²

Opis

Niesamowite luksusowe 4 sypialnie willi na sprzedaż, znajduje się w Pegeia. Obiekt ma: Parter:▪ 1x Duży salon z luksusowych marmurowych płytek efekt▪ Otwarta jadalnia - Kuchnia▪ 1x Łazienka▪ 1x Dodatkowe miejsce do wykonania zgodnie z życzeniem klienta (sypialnia, biuro, magazyn itp.)▪ 1x Magazynowanie pokoju na pierwszym piętrze:▪ 1x sypialnia z szafą na spacery i łazienką▪ 1x Łazienka En- Sypialnia▪ 1x Pokój dwuosobowy▪ 1x Wyposażenie łazienki:▪ Wysokiej jakości hiszpański ceramika z marmurem. (150x90)▪ System automatyki (smarthome)▪ System chłodzenia i ogrzewania podłogowego (system pomp ciepła i chłodzenia)▪ Basen (z systemem przepełnienia)▪ Taras dachowy / Ogród▪ Duży ogród z grillem i pergola▪ Wszystkie pokoje zapewniają widok na morze▪ Zakryty parking dla dwóch samochodów