Mieszkanie 2 pokoi 84 m² Jermasoja, Cypr

$836,586
$9,959/m²
;
In CRM: 28432
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $9,959/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    84 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Na sprzedaż: nowoczesny, nieumeblowany apartament w dzielnicy Potamos Germasogeias. Ten stylowy obiekt obejmuje 84 m2 i posiada dwie przestronne sypialnie i dwie dobrze wyposażone łazienki. Położony na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, mieszkańcy będą cieszyć się wygodą windy. Potamos Germasogeias znany jest z tętniącej życiem atmosfery i pięknej okolicy. Dzięki bliskości plaży mieszkańcy mogą cieszyć się słonecznymi dniami i malowniczymi widokami na wybrzeże. Obszar oferuje wiele udogodnień, w tym sklepy, kawiarnie i restauracje, co idealne dla życia. Ponadto łatwy dostęp do autostrady zapewnia wygodną podróż do pobliskich obszarów. Apartament ten posiada ocenę efektywności energetycznej A i ogrzewania podłogowego, zapewniając komfort okrągłe. Nowoczesny design i przestronny układ sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób szukających stylowej przestrzeni życiowej. Nie przegap tej okazji do posiadania nowego mieszkania marki w tym pożądanym miejscu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Fox Realty - Limassol / Pafos dzisiaj.