Mieszkanie 2 pokoi 121 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

$535,662
$4,427/m²
;
Data aktualizacji: 5.03.2026

Cena za m²
    $4,427/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    121 m²

Opis

Nowo zaprojektowany projekt, będzie zlokalizowany w jednym z głównych miejsc Limassol, Panthea. Nowoczesny design budynku i elegancki układ dodają piękna okolicy. Budynek będzie pomieścić luksusowe apartamenty dwu- i trzypokojowe z nieograniczonym naturalnym światłem i niezapomnianym widokiem na wybrzeże Limassol i miasto. W pełni wyposażona siłownia i wspólny basen dodają komfort i luksus wszystkim mieszkańcom. • Dwuosobowe miejsca parkingowe dla wszystkich apartamentów. • Efektywność energetyczna: A +.