Mieszkanie 7 pokojów 300 m² Kilani, Cypr

$3,46M
$11,523/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $11,523/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    7
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²

Opis

Położony w dzielnicy Lemesos (Limassol), urokliwa wioska Koilani znajduje się na wysokości 820 metrów na wzgórzu Troodos, w obszarze "Krassohoria", zaledwie 35 km od miasta Lemesos. Koilani jest jednym z głównych kultywatorów wyspiarskich wyspy i słynie ze swoich zwycięstw i producentów winogron, a także aromatycznych "arkatena" (chrupiące suchary z drożdży) i słodkich ciast "glizzista". Obiekt posiada 7 sypialni z 4 korzystać z łazienką, podczas gdy inne sypialnie mają dużą łazienkę rodzinną do użycia. Istnieje duża oddzielna kuchnia i Living- pokój na niższym poziomie i duże werandy i obszary ogrodowe. Vouliani jest jednym z głównych plantatorów winorośli na wyspie i słynie ze swoich win i produktów z winorośli, a także z aromatycznych "arcatena" (krzycząc orzechy z drożdży) i jego słodycze. Obiekt posiada 7 sypialni z 4 do korzystania z łazienki, podczas gdy inne sypialnie mają dużą łazienkę rodzinną do użytku. Istnieje duża oddzielna kuchnia i salon na niższym poziomie i duże werandy i ogrody.