Mieszkanie 3 pokoi 150 m² Chloraka, Cypr

Chloraka, Cypr, Koinoteta Chloraka
$531,048
$3,540/m²
;
In CRM: 60568
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $3,540/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²

Opis

Wyjątkowy projekt składający się z 8 nowoczesnych apartamentów. Położony w chloraka, w Melanosarea w pobliżu plaży. Apartamenty składają się z 3 sypialni każdy. Prywatne parkingi. Widok na morze. Projekt znajduje się zaledwie kilka minut od morza i średniowiecznego zamku Pafos, 5 minut od Pafos Kings Avenue Mall i 25 minut od lotniska Pafos. Temaina ośrodek golfowy kraju jest również tylko 20 minut Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 136 m2 Pokryte werandą 14 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: w trakcie budowy Data zakończenia: 8 miesięcy