Mieszkanie 2 pokoi 125 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$996,368
$7,971/m²
;
In CRM: 60495
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $7,971/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    125 m²

Opis

Nowy projekt w obszarze portu Larnaca, krótkiej drogi do morza. Projekt składa się z 20 pięter. Kompleks znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od morza, w pobliżu całej infrastruktury miejskiej. Główne cechy Luksusowe lobby Front morski - Odległość do morza 100m Blisko do wszystkich udogodnień Taras z ogromnym wspólnym basenem Apartamenty z prywatnym basenem System inteligentnego domu Dostępność Apartament 8 piętro Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryty balkon 44 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: W trakcie budowy Data zakończenia: 3 kwietnia 2028 r.