Mieszkanie 2 pokoi 87 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Aglangia
$372,252
$4,279/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $4,279/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²

Opis

Ten piękny apartament z dwoma sypialniami w samym sercu Platy Aglantzias wykorzystuje najwyższe możliwe wykończenia i materiały. Projekt oferuje wyjątkowe doświadczenie życiowe dla tych szczęśliwych, którzy będą właścicielami domu na tym budynku. Budynek ma tylko 3 piętra z 2 apartamentami. Każdy apartament posiada własny system fotowoltaiczny i ogrzewanie podłogowe zainstalowane.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?