Mieszkanie 1 pokój 63 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$366,344
$5,815/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

• Adres
    Gypsokaminou, 20

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,815/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Położony w dzielnicy Columbia, jeden z najbardziej prestiżowych i sought- after obszarach w Limassol, ten ekskluzywny trzypiętrowy, falisty, mieszkalny budynek oferuje kolekcję 6 luksusowych apartamentów i ekspansywny apartament, który zajmuje całe najwyższe piętro. Te przestronne apartamenty 1, 2 i 3-pokojowe, zaprojektowane dla nowoczesnego życia i komfortu, oferują doskonałą mieszankę elegancji i wygody, położony zaledwie kilka minut od niezbędnych udogodnień i plaży. Każdy skrupulatnie zaprojektowany apartament posiada przestronne, open- plan z wykończeniami premium w całym, tworząc atmosferę elegancji i funkcjonalności. Zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem współczesnego życia, apartamenty te są idealne dla tych, którzy szukają zarówno spokoju i wygody. Dostawa - listopad 2025