Mieszkanie 2 pokoi 83 m² Latsia, Cypr

Latsia, Cypr, Nikozja
$259,986
$3,132/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,132/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    83 m²

Opis

Odkryj ten wspaniały apartament z dwoma sypialniami, doskonale położony w pobliżu wszystkich udogodnień z łatwym dostępem do autostrady. Obiekt oferuje piękne obszary wewnętrzne, oferując przestronne i przestronne doświadczenie życia. Idealny dla tych, którzy szukają wygody i komfortu, to mieszkanie jest must-see!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?