Mieszkanie 2 pokoi 82 m² Lakatameia, Cypr

Lakatameia, Cypr, Nikozja
$243,441
$2,969/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $2,969/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Opis

W małym budynku i cichej okolicy to 2 pokojowe mieszkanie jest idealnym miejscem, aby zadzwonić do domu. Blisko wszystkich udogodnień i minut od Nikozji.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek