Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$242,260
$2,423/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

• Adres
    Naiadon, 15 Kalogerou Kort No 7

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,423/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Projekt cieszy się licznymi zaletami zarówno inwestycji, jak i życia oferując intrygujące funkcje i przestronne obszary. Oferuje 3 x 1 apartamenty sypialne, 4 x 2 apartamenty sypialne i 3 x 3 apartamenty sypialne. Projekt ten oferuje wszystkie podstawowe udogodnienia dla kupujących, takie jak zadaszony parking, magazyny i wiele więcej... Dostawa: Czerwiec 2026

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?