Kawalerka 48 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$232,805
$4,850/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Cypr
  • Okolica
    Limassol District
  • Adres
    Grigori Afxentiou, 35 CNP Cyprialife

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,850/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    48 m²

Opis

9 exclusive luxury residences situated in Limassol's prestigious Hi -Tech District .Perfectly positioned within a 15 -minute walk from the anticipated new mall and only an 8 -minute drive from the beach. This sophisticated boutique development creates the perfect harmony between tranquil living and urban convenience.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek