Mieszkanie 1 pokój 67 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$223,351
$3,334/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,334/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²

Opis

Ten projekt jest w klasie własnej i jest okazją, aby nie być zapomnianym, podnosząc swój dom na nowe wyżyny i swoje życie do nowego poziomu luksusowego życia. Projekt znajduje się w cichej dzielnicy mieszkalnej z bardzo łatwym dostępem do Sklepów, supermarketów, szkół, kawiarni, restauracji i wszystkich udogodnień okolicy.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?