Mieszkanie 1 pokój 55 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$199,716
$3,631/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,631/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2009

Opis

Ten uroczy apartament z jedną sypialnią znajduje się w południowej części Pegii, Pafos. Z 55m ² powierzchni pokrytej, nieruchomość jest doskonałą opcją na wakacje rekolekcje, inwestycje, lub stałe miejsce zamieszkania. Zbudowany w 2009 roku i dobrze utrzymany, apartament cieszy się jasną kuchnią open- plan i komfortowe obszary mieszkalne, wszystkie zaprojektowane w celu wykorzystania naturalnego światła i otaczających widoki. Z mieszkania można podziwiać piękne widoki na morze i korzystać z dostępu do wspólnego basenu i prywatnego zadaszonego miejsca parkingowego. Budynek wyposażony jest w windę dla łatwego dostępu, a apartament obejmuje klimatyzację na cały rok komfortu. Idealnie położony zaledwie pięć minut samochodem od plaży, dziesięć minut od centrum miasta i trzydzieści minut od lotniska i lokalnych pól golfowych, ten obiekt oferuje wygodny i zrelaksowany styl życia. Z dostępnych aktów własności i bez podatku VAT, stanowi inteligentny i bezstresowy zakup w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Pafos.