Mieszkanie 1 pokój 61 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$177,263
$2,906/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $2,906/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Opis

Nowoczesny projekt o atrakcyjnych cenach, oferujący komfortowe doświadczenie życiowe idealne dla rodzin z dziećmi w pobliżu szkół, sklepów, restauracji i kawiarni oraz łatwy dostęp do autostrad prowadzących do Nikozji, Limassol & Famagusta. Wielka szansa inwestycyjna w szybko rozwijającym się nadmorskim mieście z pięknymi piaszczystymi plażami i kulturą pełną niesamowitej gościnności.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?