Mieszkanie 5 pokojów 600 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$2,88M
$4,792/m²
;
In CRM: 75300
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.11.2025

Cena za m²
    $4,792/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    600 m²

Opis

Ta nowa nowoczesna willa z panoramicznym widokiem na morze znajduje się w spokojnej okolicy Germasoya, zaledwie kilka minut jazdy od plaży i centrum miasta. Trzypiętrowy dom oferuje 600 metrów kwadratowych powierzchni, w tym pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Istnieje 5 sypialni, a raczej, 4 sypialnie i apartamenty gościnne z jedną sypialnią i osobnym wejściem, przestronny salon 100 metrów kwadratowych z wysokimi sufitami, a kuchnia wyposażona w najnowszą technologię. Co do łazienek, jest ich tu wiele - tylko sześć plus łaźnia parowa dla miłośników sauny. Willa jest zbudowana przy użyciu energooszczędnych technologii i zawiera specyfikacje, takie jak elektrownia słoneczna, oświetlenie LED, Daikin VRV klimatyzacja centralne, Daikin ogrzewanie podłogowe, inteligentny system domu, alarm bezpieczeństwa, Rabel niskoemisyjne szklane systemy okienne, WAREMA automatyczne rolety, All Away centralny odkurzacz, hydrauliczny winda i wiele więcej. Willa posiada duży prywatny basen panoramiczny, kryty i odkryty parking dla 4 samochodów, odkryte tereny rekreacyjne i grill. Willa zaprojektowana dla komfortowego życia może stać się idealnym domem w cichej malowniczej okolicy, a jednocześnie w pobliżu infrastruktury miejskiej.

Lokalizacja na mapie

Jermasoja, Cypr
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja