Mieszkanie 1 pokój 50 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$289,236
$5,785/m²
;
In CRM: 77102
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $5,785/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Opis

Nowy stan - o-sztuki projektu znajduje się w obszarze Livadia, zaledwie 400 metrów od nabrzeża i w pobliżu American University of Larnaca, a także innych dużych projektów w tym obszarze, w tym nadmorskiej parku, który wkrótce będzie zbudowany w mieście. Cała infrastruktura niezbędna do komfortowego życia jest w łatwy dostęp. Prywatny kompleks falisty składa się z trzech budynków, w których mieści się 52 luksusowe apartamenty z jedną i dwoma sypialniami. Apartamenty posiadają jasne i przestronne pokoje gościnne open- plan, duże przytulne sypialnie i oczywiście werandy, gdzie jest tak miło cieszyć się poranną kawę, widoki i lekki wiatr. Cechy techniczne i wykończenie najwyższej jakości jest niezbędne minimum w projektach na tym poziomie, odzyskane prawo własności nieruchomości tutaj będzie tylko do Twojej przyjemności. Projekt oferuje mieszkańcom bogatą infrastrukturę krytą, w tym wspólny basen, nowoczesną siłownię, plac zabaw dla dzieci, saunę, ogrody krajobrazowe i chroniony dostęp. Koncepcja tego projektu jest taka, że każdy może czuć się komfortowo, spokojnie, komfortowo i bezpiecznie. Efektywność energetyczna A