Mieszkanie 2 pokoi 116 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$671,028
$5,785/m²
;
In CRM: 78406
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.11.2025

• Adres
    Kolonakiou, 43 Diamond Court

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,785/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²

Opis

Limassol zawsze było miastem z najbardziej modne, nowoczesne, innowacyjne i luksusowe nieruchomości na wyspie. A ten nowy obiekt na rynku nie jest wyjątkiem - luksusowy kompleks mieszkalny z pewnością wejdzie na listę najsmaczniejszych i najbardziej pożądanych domów w mieście. Położony obok ruchliwej ulicy Kolonakiu w dzielnicy Ayios Athanasios, w pobliżu sklepów, szkół, biur i banków, jednocześnie projekt ten obiecuje spokój i ciszę zielonej dzielnicy mieszkalnej. Eleganckie asymetryczne linie architektoniczne, wyjątkowa jakość materiałów i konstrukcji, przemyślane praktyczne układy sprawiają, że nowoczesny kompleks mieszkaniowy jest standardem nowoczesnej budowy miejskiej. Każdy z jednego lub dwóch apartamentów z sypialnią oferuje przestronne otwarte-plan salon, nowoczesne kuchnie, przytulne sypialnie i duże balustrady z balustrady szklane. Na najwyższym poziomie znajdują się pomieszczenia biurowe i ogrody dachowe z pięknym widokiem. Wewnętrzna infrastruktura kompleksu obejmuje duży wspólny basen z rekreacji i przebieralni, ogrodów krajobrazowych, prywatnych parkingów i magazynów. Życie w mieście nie musi być stresujące i szybkie, tutaj można cieszyć się prywatnością, komfortem i radością.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse