Mieszkanie 2 pokoi 110 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$347,083
$3,144/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $3,144/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Opis

Zapraszamy do nowego nowoczesnego kompleksu w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Larnaca, gdzie znajdziesz wygodne i wygodne życie. Obszar posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę, w tym centra handlowe, sklepy, banki, szkoły i atrakcje, które są tylko kilka minut od projektu. Ponadto wygodna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta, drogi ekspresowej i wspaniałe piaszczyste plaże. Czteropiętrowy budynek oferuje dwupokojowe apartamenty, które wyróżniają się eleganckim stylu i jakości wykończenia. Otwarte układy, przestronne obszary życia i przytulne balkony z balustrady szklane sprawiają, że życie łatwe i przyjemne. I doskonale zaprojektowane sypialnie z dużym budynkiem w szafy gwarantują maksymalny komfort i wygodę. Dom wyposażony jest również w panele słoneczne, energooszczędne materiały budowlane, izolację termiczną i okna z podwójną szybą, co zapewnia kompleks o poziomie efektywności energetycznej klasy A, co sprawia, że życie bezpieczne dla środowiska i opłacalne. Dla tych, którzy szukają wyrafinowanego stylu życia, luksusowe penthouses oferują ekskluzywny dostęp do tarasów na dachu, gdzie można przejść na emeryturę i zrobić przerwę od codziennego zgiełku i zgiełku, ciesząc się oszałamiające widoki na miasto.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Larnaka
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie