Mieszkanie 2 pokoi 108 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$562,275
$5,206/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $5,206/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Opis

Ciesz się luksusowym życiem w tym wspaniałym 20- piętrowym kompleksie mieszkalnym, gdzie nierywalizowany komfort jest połączony z wyrafinowaniem. Położony w cichej dzielnicy Livadia w Larnaca, ten unikalny projekt składa się z sześciu eleganckich wysokich budynków mieszkalnych oferujących spokojną prywatność z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień miejskich. Wszystkie apartamenty wyróżniają się przemyślane układy, jasne i przestronne wnętrza, a także przytulne balkony z pięknym widokiem na morze lub malownicze otoczenie. Dla tych, którzy wolą bardziej luksusowy i odosobniony styl życia, projekt oferuje ekskluzywny penthouse na 20 piętrze z prywatnym basenem i wygodnym obszarem rekreacyjnym. Nowoczesne specyfikacje obejmują inteligentny system domu, podgrzewane podłogi (na życzenie), moskitiery na wszystkich oknach aluminiowych i płytek ceramicznych premium. Dzięki systemowi klimatyzacji klasy efektywności energetycznej A i VRV, domy te zapewniają przyjazność dla środowiska i maksymalny komfort o każdej porze roku. Kompleks highly-rise oferuje również mieszkańcom doskonałą infrastrukturę krytą, w tym dwa duże baseny odkryte, wykwintne restauracje, luksusowe sklepy marki, siłownia, spa, kort tenisowy Padel, plac zabaw i usługi concierge.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Larnaka
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze