Mieszkanie 4 pokoi 172 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$422,602
$2,457/m²
;
Data aktualizacji: 20.02.2026

Cena za m²
    $2,457/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    172 m²

Opis

Oferujemy przestronny dwupoziomowy apartament w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Larnaca - Mackenzie, zaledwie 350 metrów od morza. Ta wyjątkowa oferta łączy w sobie unikalną lokalizację, wygodny układ i komfort, zapewniając idealne warunki zarówno dla stałego zamieszkania, jak i opłacalnej inwestycji. Funkcjonalny układ jest podzielony na dwa poziomy: na dolnym piętrze - przestronny salon, w połączeniu z jadalnią, nowoczesną kuchnię, przytulny obszar TV, oddzielne badanie i łazienkę. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie ze wspólną łazienką, dodatkowy pokój i pomieszczenie użytkowe. Okna oferują częściowy widok na morze, a dzięki dużym oknom w domu jest zawsze dużo światła słonecznego. Apartamenty są w idealnym stanie, w pełni umeblowane, wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia gospodarstwa domowego, a także klimatyzację i ogrzewacze elektryczne. Cena obejmuje również zadaszony parking i duży magazyn na parterze, które mogą być wykorzystywane jako dodatkowy parking. Unikalna lokalizacja, przemyślany układ i przytulna atmosfera sprawiają, że ten apartament jest doskonałym wyborem do życia nad morzem w jednym z najbardziej wysuszonych obszarów Larnaca.