Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$276,510
$2,901/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $2,901/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Opis

W przytulnej i spokojnej okolicy Livadii, zaledwie kilka minut od morza, przedstawia się nowy projekt mieszkaniowy, harmonijnie łącząc spokój życia przybrzeżnego z udogodnieniami infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy, restauracje i kluczowe połączenia transportowe - wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego codziennego życia. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin, profesjonalistów i inwestorów. Projekt oferuje elegancką kolekcję apartamentów jedno- i dwupokojowych, zaprojektowanych ze szczególnym uwzględnieniem komfortu i praktyczności. Przestronne pokoje z kuchnią open- plan, przytulne sypialnie i nowoczesne łazienki tworzą przemyślane przestrzenie mieszkalne. Niektóre apartamenty posiadają balkony z widokiem na morze - świetne miejsce na relaks na świeżym powietrzu. Wszystkie apartamenty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i mają nienaganne wykończenia, jak również prywatny zadaszony parking i wygodny magazyn. Z klasą Efektywność energetyczna, niezawodna izolacja termiczna i podwójne szyby, budynek zapewnia wysoki poziom komfortu przez cały czas roku i pomaga obniżyć koszty energii. Projekt ten jest doskonałą okazją do zakupu nowoczesnych i wysokiej jakości mieszkań w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Larnaca, które łączy styl, wygodę i atmosferę przybrzeżną.