Mieszkanie 4 pokoi 320 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$977,590
$3,055/m²
;
Data aktualizacji: 8.11.2025

Cena za m²
    $3,055/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    320 m²

Opis

Dogodnie położony w prestiżowej okolicy Agios Nikolaos, Larnaca, ten przytulny i dobrze zaplanowany dom jest idealnym miejscem na komfortowy pobyt rodzinny. Zaledwie pięć minut jazdy od centrum miasta i blisko do dużej infrastruktury, w tym szkół, szpitali, supermarketów i centrum handlowego Metropolis, wszystko czego potrzebujesz jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Na parterze spotkasz się z przestronnym salonem z przytulnym kominkiem i wygodną jadalnią, idealnym miejscem na rodzinne kolacje i przyjęcia z przyjaciółmi. Tutaj znajdziesz stylowy built- w barze, w pełni wyposażona kuchnia i komfortowy obszar rekreacyjny z dostępem do zadaszonego tarasu i dobrze utrzymany ogród, gdzie można zrelaksować się na świeżym powietrzu. Na drugim piętrze znajdują się cztery duże sypialnie, z których każda posiada własną garderobę. Główna sypialnia posiada łazienkę, pozostałe sypialnie mają wspólną łazienkę. Dom ma 260 metrów kwadratowych wewnętrznej przestrzeni życiowej, jak również piwnicy 60 metrów kwadratowych, gdzie znajduje się sypialnia z łazienką i kuchnią dla personelu. Specyfikacje techniczne obejmują ogrzewane podłogi, panele słoneczne 4kW oraz certyfikat efektywności energetycznej B, który zapewnia komfort i przyjazność dla środowiska przez cały rok.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Larnaka
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze