Mieszkanie 2 pokoi 112 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$766,303
$6,842/m²
;
Data aktualizacji: 6.03.2026

• Adres
    Kolonakiou, 25 Zavos Kolonakiou Center

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,842/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

Położony w prestiżowej dzielnicy Limassol, Potamos Germasoya, ten ekskluzywny kompleks typu klubowego daje nową definicję nowoczesnego miejskiego luksusu. Jest idealnie usytuowany, zapewniając łatwy dostęp do piaszczystych plaż i bogatej infrastruktury miasta. Bezpieczeństwo jest zapewnione przez ogrodzony obszar i kontrolowane wejście, i dobrze zadbane tereny zielone z projektowaniem krajobrazu i tarasem na dachu stworzyć przytulną, komfortową atmosferę dla relaksu. Istnieje tylko 14 pięknie zaprojektowane apartamenty w tym ekskluzywnym kompleksie. W środku znajdują się wykończenia jakości i nowoczesne specyfikacje, w tym ogrzewanie podłogi, klimatyzacja, nowoczesne meble kuchenne, wbudowane szafy i w pełni wyposażone łazienki. Każda rezydencja posiada miejsce na zadaszonym parkingu i przestronną przechowalnię, która gwarantuje komfort i wygodę mieszkańcom. Wysokie sufity i przestronne werandy łączą styl i praktyczność, tworząc poczucie światła i przestrzeni w pomieszczeniach mieszkalnych. Konstrukcja organicznie łączy nowoczesną estetykę i funkcjonalną elegancję, tworząc uderzającą atrakcję wizualną. Dokładna uwaga na szczegóły przejawia się w jasnych liniach, wykorzystanie innowacyjnych materiałów i rozważna integracja zaawansowanych technologii. Zobowiązanie do estetyki i praktyczności podkreśla wyjątkowy charakter tego projektu, czyniąc go atrakcyjnym miejscem inwestycji w prestiżowej lokalizacji.