Mieszkanie 2 pokoi 119 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$862,580
$7,249/m²
;
Data aktualizacji: 8.11.2025

• Adres
    Panagioti Tsangari, 34

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $7,249/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    119 m²

Opis

Ten luksusowy apartament dwuosobowy znajduje się w prestiżowej dzielnicy Limassol Potamos Germasoya, kilka kroków od całej infrastruktury, że to piękne miasto ma do zaoferowania. Kompleks otacza Cię urokiem klasycznej architektury kolonialnej z bogato urządzone kolumny, filigree okna i ramy drzwi, naturalne elementy kamienne, kute balkony, klasyczne okna zatoki i wejście frontowe. Wyśmienite wnętrze centralnego lobby z marmurem i luksusowymi żyrandole, piękna infrastruktura, w tym mozaikowy basen, sala fitness i sauny - wszystko to tworzy atmosferę luksusu i błogości. Zamknięty obszar chroniony, concierge i okrągły-zegar nadzoru wideo gwarantują bezpieczeństwo i spokój. Apartamenty wyróżniają się wygodnym układem, eleganckim wystrojem wnętrz i wspaniałą dekoracją. Masz również prywatny parking, magazyn i weranda. Apartament posiada wysokie sufity, wysokiej jakości drewniane drzwi wewnętrzne, jak również marmuru, granitu i podgrzewane podłogi parkietowe. Ten apartament w Limassol łączy urok stylu klasycznego i komfort nowoczesnych specyfikacji, tworząc doskonałą przestrzeń życiową.