Mieszkanie 3 pokoi 150 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$2,47M
$16,496/m²
;
Data aktualizacji: 21.04.2026

Cena za m²
    $16,496/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²

Opis

Ten dwuosobowy apartament położony zaledwie 500 metrów od wybrzeża Morza Śródziemnego łączy w sobie luksus i wygodę. Jego przemyślany design podkreśla komfort, łącząc obszary mieszkalne i jadalne planu otwartego, wypełnione światłem dzięki dużym oknem termoaluminiowym. Nowoczesna kuchnia zachwyca stylowym designem i funkcjonalnością. W sypialni głównej znajduje się elegancka łazienka, a druga sypialnia jest wszechstronny i nadaje się do zakwaterowania gości, rodziny lub biura domowego. Optymalny układ ma na celu maksymalne wykorzystanie przestrzeni, dzięki czemu ten apartament jest idealny do relaksu i codziennego życia. Kompleks jest tworzony dla tych, którzy cenią niezrównany styl życia, łącząc luksus, komfort i wygodę. Oferuje podgrzewane kryte i odkryte baseny, przytulną saunę, tradycyjny hammam i salę leczenia, gdzie można w pełni zrelaksować. Rodziny docenią kryty klub dziecięcy, bezpieczny plac zabaw i kafejkę atmosferyczną. Dla miłośników aktywnego stylu życia, nowoczesna siłownia jest zapewniona, i dobrze zadbane obszary krajobrazu tworzą poczucie spokoju i harmonii. Strzeżony parking i troskliwe usługi concierge zapewniają wygodę i bezpieczeństwo. Apartament ten jest rzadką okazją dla rodzin lub inwestorów poszukujących idealnego domu w wyjątkowej lokalizacji, która łączy prestiż i komfort. Ten apartament będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają połączenia wygody życia miasta i relaksującej atmosfery nad morzem. Doskonała lokalizacja w pobliżu plaży i kluczowa infrastruktura Limassol sprawia, że nie tylko wygodne miejsce na pobyt, ale również doskonałą inwestycję.