Mieszkanie 3 pokoi 131 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$1,44M
$11,002/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $11,002/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    131 m²

Opis

Położony w wyjątkowej lokalizacji obok malowniczej plaży Dasudi i tętniącej życiem dzielnicy Potamos Germasoya, ten elitarny kompleks mieszkalny ustanawia nowy standard dla nowoczesnego życia w Limassol. Skutecznie łącząc nowoczesny design z przemyślaną funkcjonalnością, zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy spokojem i udogodnieniami życia miejskiego. Mieszkańcy kompleksu docenią bliskość do ważnej infrastruktury, w tym przytulne kawiarnie, prestiżowe szkoły, zielone parki i nowoczesne urządzenia medyczne, wszystkie w odległości spaceru lub krótki transport. Kompleks składa się z dwóch eleganckich budynków z ograniczoną liczbą luksusowych apartamentów i penthouses, zapewniając wysoki poziom prywatności i wyłączności. Każdy dom ma przestronny układ i wysokie sufity, łącząc estetykę i praktyczność życia codziennego. Wnętrza są ozdobione najwyższej jakości europejskimi materiałami i wykończeniami, a systemy ogrzewania podłogowego i klimatyzacji VRV zapewniają komfort o każdej porze roku. Apartamenty mają duże pokryte werandy, które wypełniają pokoje z naturalnym światłem i tworzą płynne przejście do świeżego powietrza. Penthouses imponują prywatnymi basenami i tarasami na dachu z panoramicznym widokiem, zmieniając je w niezachwiane miejsce wypoczynku. Wspólne udogodnienia obejmują znakomicie urządzony obszar z basenem, zadaszony parking i niezawodne miejsca do przechowywania. Kompleks ten będzie idealnym wyborem dla wymagających właścicieli lub inwestorów poszukujących harmonii luksusu, elegancji i wygody.