Mieszkanie 2 pokoi 172 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$578,472
$3,373/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $3,373/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    172 m²

Opis

Ten wyjątkowy kompleks mieszkalny łączy spokój przyrody z wygodą infrastruktury miejskiej, tworząc przestrzeń dla komfortowego życia i opłacalnych inwestycji. Położony w ekologicznie czystym obszarze Germasoya, projekt oferuje zapierające dech w piersiach widoki na miasto i wybrzeże, tworząc atmosferę odosobnienia i harmonii. Kompleks obejmuje dziewięć ekskluzywnych rezydencji: jedno- i dwupokojowe apartamenty, wykonane w nowoczesnym minimalistycznym stylu z przemyślanych układów. Na piętrze znajdują się prywatne tarasy dachowe z salonem i barbecue, które zapewniają miejsce na relaks i rozrywkę na świeżym powietrzu. Projekt spełnia wysokie standardy efektywności energetycznej i komfortu. Zapewnia system paneli fotowoltaicznych, słonecznego ogrzewania wody, izolacji cieplnej, indywidualnych magazynów i zadaszony parking z możliwością zainstalowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Łącząc architekturę premium, strategiczne położenie i nowoczesne technologie, kompleks ten będzie idealnym wyborem zarówno dla stylowych i rentownych inwestycji w Limassol.