Mieszkanie 5 pokojów 305 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$2,33M
$7,655/m²
;
Data aktualizacji: 8.11.2025

Cena za m²
    $7,655/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    305 m²

Opis

Ta znakomita willa z pięciosypialnią, usytuowana w prestiżowym kompleksie przybrzeżnym Coral Bay, oferuje unikalną kombinację eleganckiego designu, pierwszorzędnych udogodnień i przepięknym widokiem na morze. Zaledwie 12 km od Pafos, Coral Bay słynie z krystalicznie czystych wód, złotych piaszczystych plaż i rozwiniętej infrastruktury, tworząc idealne warunki zarówno dla stałego zamieszkania i inwestycji. Willa jest częścią zamkniętego kompleksu elit, który jest otoczony ogrodami krajobrazu i posiada przestronne werandy, prywatne patio i obszary rekreacyjne. Mieszkańcy mogą korzystać z nowoczesnego centrum fitness, sauny i terenów spacerowych, ciesząc się niepowtarzalną atmosferą odosobnionego wypoczynku. Architektura willi jest uważana za najdrobniejszy szczegół: dwie sypialnie na parterze sąsiadują z otwartym salonem i stylową kuchnią, a pozostałe trzy sypialnie znajdują się na drugim poziomie, zapewniając przestrzeń i prywatność. Podłogi marmurowe, wykończenia premium, ogrzewanie podłogowe i system VRV tworzą wyjątkowy komfort i wyrafinowany styl. Prywatny basen z obszarem rekreacyjnym, zadaszony parking i dobrze utrzymany ogród sprawiają, że willa jest idealnym domem dla tych, którzy chcą cieszyć się śródziemnomorskim stylu życia. Jest to wyjątkowa okazja, aby znaleźć swój własny zakątek luksusu w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów przybrzeżnych Cypru.