Mieszkanie 2 pokoi 102 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$627,816
$6,167/m²
;
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $6,167/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²

Opis

W jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów Limassol, elegancki czteropiętrowy projekt mieszkalny, w tym tylko trzynaście wykwintne jedno- i dwupokojowe apartamenty. Kompleks ten łączy przemyślany styl architektoniczny, wysoką technologię i efektywność energetyczną klasy A +, oferując nowoczesny styl życia oparty na komforcie i estetyce. Każda rezydencja jest zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie: otwarty układ, wysokie sufity i przestronne werandy tworzą poczucie wolności i komfortu. Wnętrza są zdobione materiałami premium: ceramiczne płytki wielkoformatowe, granit syntetyczny w kuchni, szyny szklane, wysokiej jakości dźwięk i izolacja termiczna. Do dyspozycji mieszkańców - pojedyncze magazyny, prywatny parking i kontrolowany system dostępu. Architektura budynku jest podkreślana przez znakomite wykończenie elewacji, dekoracyjne oświetlenie i wysokiej klasy wspólne obszary. Istnieje infrastruktura do instalacji ciepłej podłogi, klimatyzacji i żaluzji elektrycznych w sypialniach. Werandy z zielonymi narożnikami stają się rozszerzeniem przestrzeni życiowej. Ten projekt jest rzadką okazją do zakupu stylowej, energooszczędnej obudowy w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, łącząc grację, funkcjonalność i prestiżowe położenie.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny