Mieszkanie 2 pokoi 106 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$669,736
$6,318/m²
;
Data aktualizacji: 31.01.2026

Cena za m²
    $6,318/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²

Opis

W jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Limassol - Ayios Athanasios - powstaje nowy projekt mieszkaniowy, oferujący nowoczesny widok na życie miejskie z wysokości. Czteropiętrowy budynek posiada dwanaście przestronnych dwupokojowych apartamentów, z których każdy jest zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem światła, komfortu i współczesnej estetyki. Projekt znajduje się w odległości spaceru od parków zielonych, szkół, supermarketów, aptek i przystanków transportowych, łącząc rzadkie poczucie prywatności z łatwym połączeniem z infrastrukturą miejską. Architekturę budynku wyróżniają czyste linie i wyrazista prostota, a układ i przestronne werandy dają przestrzeń lekkość i funkcjonalność. Apartamenty na najwyższym piętrze są uzupełnione przez prywatne ogrody dachowe - idealne miejsce na relaks, przyjmowanie gości lub odosobnione wieczory na świeżym powietrzu. Projekt obejmuje inteligentne systemy domowe oraz efektywność energetyczną klasy A, zapewniając komfort i trwałość na nadchodzące lata. Ten projekt jest odpowiedni dla tych, którzy szukają stylowe zakwaterowanie w uprzywilejowanej okolicy Limassol, gdzie spokój jest łączony z wygodą, a nowoczesne podejście jest wdrażane w każdym szczególe.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja