Mieszkanie 3 pokoi 260 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$2,00M
$7,711/m²
;
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $7,711/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    260 m²

Opis

Willa ta, położona zaledwie 3 minuty spacerem od wspaniałej piaszczystej plaży i jednego z najbardziej luksusowych kurortów przybrzeżnych na Cyprze z całą swoją infrastrukturą, pozwoli Ci w pełni cieszyć się życiem na wyspie śródziemnomorskiej. Ta wykwintna willa 3 + sypialnia obiecuje relaksujący pobyt z dala od tętniącego życiem miasta, będąc zaledwie kilka minut jazdy od Pafos. Przestronny i słoneczny salon płynnie przechodzi do uroczej werandy z grillem i stylowy basen. Na parterze znajduje się również duża sypialnia z bezpośrednim dostępem do basenu i ogrodu oraz nowoczesna w pełni wyposażona kuchnia. Na drugim piętrze można wspiąć się windą, gdzie są jeszcze dwie sypialnie: główny z przestronną werandą z widokiem na morze i pokój gościnny z widokiem na ogród. Parter, który jest przestrzenią wielofunkcyjną, może być wykorzystywany do tworzenia dodatkowych pomieszczeń mieszkalnych lub zabaw, na przykład pokoju dziecięcego lub kina. Istnieje również studio dla pracowników z łatwym dostępem do głównego poziomu. Wyposażony w najnowszą technologię, w tym podgrzewane podłogi i klimatyzatory VRV, ten dom oferuje komfort i styl dla prawdziwie luksusowego życia.