Mieszkanie 2 pokoi 96 m² Tserkezoi Municipality, Cypr

Cypr, Tserkezoi Municipality
$543,764
$5,664/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $5,664/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Opis

Ten stylowy apartament z 2 sypialniami, położony na parterze strzeżonego kompleksu mieszkalnego w Limassol, harmonijnie łączy nowoczesny design, przemyślany układ i atrakcyjne położenie. W pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości urządzenia, są gotowe do przyjęcia nowych właścicieli natychmiast po transakcji. Układ obejmuje dwie przytulne sypialnie, elegancki prysznic i oddzielną łazienkę, a duże okna wypełnić przestrzeń światłem i wizualnie go rozszerzyć. Mieszkańcy mają do dyspozycji szeroką gamę udogodnień premium: dobrze zadbane ogrody, pasy rowerowe, strefy jogi, korty tenisowe, Padel i koszykówka, nowoczesny klub fitness, basen rekreacyjny i basen, plac zabaw dla dzieci, centrum szachowe, jak również strefy biznesowe i kooperacyjne. To nie tylko mieszkanie, to dynamiczna społeczność, w której każdy dzień otwiera nowe możliwości. Bliskość plaż, sklepów i restauracji Limassol sprawia, że łatwo połączyć odosobnienie i aktywnego życia miasta. Nadaje się zarówno do stałego pobytu i wypoczynku lub inwestycji, oferując rzadkie połączenie komfortu, stylu i wygody.