Dom 4 pokoi 260 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$1,53M
$5,902/m²
;
In CRM: 60375
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    260 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 000 m²

Opis

Panoramiczna willa z widokiem na morze w Peyi - rzadkie możliwości inwestycyjne Ta unikalna willa w Peyia oferuje zapierające dech w piersiach, niezakłócone panoramiczne widoki na Morze Śródziemne i siedzi na dużej działce prywatnej o powierzchni 4.000m ², otoczonej dojrzałymi drzewami owocowymi. Nieruchomość znajduje się w strefie chronionej, gdzie nie można wydać nowych licencji budowlanych - co czyni ją rzadkim znaleziskiem i silną długoterminową inwestycją. Willa obejmuje 260m ² na trzech poziomach i obejmuje: Poziom niższy: Kryty parking dla 2 samochodów, kwatery pokojówki z prysznicem i bezpośredni dostęp do prywatnego basenu. Poziom gruntu: Przestronne open- plan życia i jadalnia z kominkiem, duże patio z widokiem na morze, oddzielny hojnie wielkości kuchni, plus jedna sypialnia i łazienka. Górny poziom: Dwie duże ensuite sypialnie, każdy z dostępem do ekspansywnych werandy pokazując oszałamiające morze i zachód słońca. Na zewnątrz znajduje się prywatny basen, wiele miejsc siedzących i ogrody krajobrazowe z drzewami owocowymi, zapewniając pełną prywatność i spokój. Główne cechy 260m ² powierzchni pokrytych Plac prywatny o powierzchni 4,000 m ² 3 sypialnie (wszystkie z widokiem na morze) 3 łazienki + kwatery pokojówki Prywatny basen Kominek Patio i verandas Rzadkie położenie strefy chronionej - nie dopuszcza się nowych licencji budowlanych Ta willa jest wyjątkową szansą inwestycyjną, z dużym potencjałem zwiększenia wartości poprzez renowację i modernizację. Idealny dla osób poszukujących prywatności, ekspansywnych poglądów i długoterminowych wartości w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Peyia.