Mieszkanie 2 pokoi 89 m² Empa, Cypr

Empa, Cypr, Koinoteta Empas
$413,831
$4,660/m²
;
In CRM: 86277801
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Cena za m²
    $4,660/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    89 m²

Opis

Projekt znajduje się w uroczej miejscowości Eba w Pafos, łącząc spokojne życie we wsi z łatwym dostępem do tętniącego życiem centrum miasta. W otoczeniu malowniczego krajobrazu i lokalnych udogodnień, rozwój ten zapewnia doskonałą równowagę pokoju i łatwości dla nowoczesnego życia. Jednostka 101 to przestronny apartament na parterze na placu budowlanym A, z 2 sypialniami i 2 łazienkami. Apartament ma powierzchnię 88,8 m2 i posiada dobrze zaprojektowaną otwartą przestrzeń o wysokiej jakości wykończenia. Mieszkańcy mają dostęp do wspólnego basenu, ogrodów zielonych, bezpiecznego parkingu i ogrodzonej społeczności, która zapewnia prywatność i spokój. Nieruchomość jest idealnym miejscem na pobyt stały i inwestycje w wakacje. Zostały 2 jednostki: 2 sypialnie - wewnętrzna powierzchnia od 88.8 m kw. - cena zaczyna się od 355.000 euro + VAT. Projekt jest gotowy do natychmiastowego użycia. Wszystkie nieruchomości posiadają pełne tytuły własności i niezbędne zezwolenia miasta. 368 / E